Ubytovanie taliansko

english version   slovenská verzia

partner login:Aktuality

ZĽAVY za skorý nákup

do 31.1.2017 - zľava minimálne 5% (podľa konkrétnej zľavy danej kapacity).VERNOSTNÉ ZĽAVY a PRÉMIOVÁ ZĽAVA:

Vernostné zľavy

+2% - Silver - pre klientov, ktorí s nami od roku 2015 cestovali minimálne 1x 
+3% - Gold - pre klientov, ktorí s nami od roku 2011 cestovali minimálne 3x 
+5% - Platinum - pre klientov, ktorí s nami cestovali minimálne 5x

 

Prémiová zľava
+5% - pre klientov, ktorí už s nami v roku 2017 absolvovali minimálne 1 dovolenku


O vernostnú a prémiovú zľavu sa navyšuje celková výška poskytnutej zľavy. Vernostná/prémiová zľava sa môže prirátať k zľave za skorý nákup, alebo k manželskej zľave, alebo narodeninovej zľave, alebo seniorskej zľave, alebo zľave „dovolenka bez bariér“, alebo k zľave za predĺžený pobyt. Vernostná a prémiová zľava sa vzájomne nemôžu kombinovať.ZĽAVY pre seniorov:

5% - zľava pre klientov, ktorí najneskôr v deň nástupu na dovolenku dovŕšili 65 rokov
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. ZĽAVY pre manželov:

5% - pre všetkých novomanželov, ktorí uzatvorili sobáš menej ako rok pred nástupom na pobyt
7% - pre všetky manželské páry, ktoré v roku 2017 oslavujú striebornú alebo zlatú svadbu
Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je doloženie kópie sobášneho listu. Dovolenka bez bariér:

-5% - zľava pre osoby s preukazom ZŤP

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie preukazu ZŤP. Narodeninová zľava:

-5% - zľava pre všetkých, ktorí počas dovolenky s našou CK oslávia svoje narodeniny.

Podkladom pre uplatnenie si nároku na zľavu je predloženie kópie dokladu totožnosti. Detské zľavy:
Pre vás, ktorí cestujete s deťmi sme pripravili zaujímavú ponuku detských zliav a rodinných balíčkov. V mnohých hoteloch vás čakajú lákavé detské zľavy, vo vybraných hoteloch majú deti ubytovanie ÚPLNE ZADARMO

Skupinové zľavy:

Pri skupinách min. 25 osôb vám poskytneme špeciálnu skupinovú cenu alebo zľavu v závislosti od typu ubytovania, veľkosti skupiny, termínu, dĺžky pobytu a pod.. Zľava za predĺžené pobyty

-2% - zľava z celkovej ceny ubytovania pri pobyte na 14 a viac dní.Poďte s nami do TALIANSKA


Neštandardná dĺžka pobytu (10, 11 a 12 dňové pobyty)

V Taliansku sú počas sezóny výmenné dni možné len vo vopred stanovené dni (obvykle soboty) a pobyty možné len na týždeň, resp. jeho násobky. Teda aj v prípade, ak sa rozhodnete zostať len 10, či 12 dní, talianska strana spravidla účtuje plnú sumu 2-týždenného pobytu. Keďže však vieme, že častokrát je 7 dní málo a 14 zas veľa, prispejeme Vám k úhrade za nedočerpaný týždeň – t.j. venujeme Vám špeciálnu zľavu 10 % z ceny skráteného týždňa.Pravidlá poskytovania zliav

- zľavy sa vzťahujú na základné ceny ubytovania bez príplatkov

- zľavy nie je možné kumulovať (s výnimkou vernostnej, resp. prémiovej zľavy)

- pri splnení podmienok na poskytnutie viac druhov zliav má klient nárok na poskytnutie pre neho najvýhodnejšej zľavy

- nárok na zľavu si je potrebné uplatniť najneskôr pri podpise zmluvy, zľavu nie je možné poskytnúť dodatočne

- zľavy sa nevzťahujú na poznávacie zájazdy a iné vyhlásené akcie (ako napr. Last Minute, Happy Hour a pod.)1 2 3 4 5

Vyhľadávanie:

 

Ponuka pobytov

KEMPOVÉ REZORTY

 
prejsť na stránku: [1] 2
1. CAMPING SABBIADORO- Lignano Sabbiadoro

1. CAMPING SABBIADORO- Lignano Sabbiadoro

Kempingový rezort Camping Sabbiadoro sa nachádza v obľúbenej lokalite Lignano Sabbiadoro, len 250 m od pláže. Od pešej zóny v Lignane je vzdialený len pár minút chôdze. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora. Časť pláže je súkromná, len pre hostí kempu. Na pláž si klienti môžu vziať vlastné lehátka a slnečníky.
UBYTOVANIE: mobilné domčeky sú vybavené
VYBAVENIE A SLUŽBY:
reštaurácia, prenájom bicyklov, intrenet point, supermarket, novinový stánok
ŠPORT A ZÁBAVA
: hosťom sú k dispozícii 3 vyhrievané bazény, jeden je plavecký, v ďalšom sú umiestnené šmýkalky pre deti, animačný program, rôzne športové aktivity.
PARKOVISKO: vyhradené jedno parkovacia miesto/apartmán,

2. MARE PINETA CAMPING VILLAGE - Duino Aurisina (TS)

2. MARE PINETA CAMPING VILLAGE - Duino Aurisina (TS)

Kemping Village Mare Pineta Baia Sistiana sa nachádza v terskom zálive len niekoľko kilomentrov od Triestu. Typickou črtou pobrežia je modré Jadranské more, ktoré je obklopené skalnatými útesmi a kopcami s bujnou vegetáciou. Kemping má výhodnú polohu v relativne kratkej casovej vzdialenosti od Slovenska. 

UBYTOVANIE: mobilný dom má 24 m2 a je moderne a pohodlne zariadený a vybavený TV/SAT, chladničkou, klimatizáciou. Určený pre max. 4 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (resp. 30 kg). 
Typ "Capri" pre 4/6 osôb - obývacia miestnosť s kuchynským kútorm a rozkladacím divánom (vhodné len pre dieťa), kúpeľňa so sprchou, oddelené WC, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkam a prísteľkou určenou len pre dieťa. Vonkajšia drevená veranda alebo kachličková terasa so záhradným nábytkom a slnečníkom.   

VYBAVENIE A SLUŽBY: ošetrovňa, minibus na pláž a späť, bar, reštaurácia, pizzeria, supermarket, práčovňa so žehličkami, sprchy a toalety s bezbariérovým prístupom. 
ŠPORT A ZÁBAVA: bazén s plavčíkom, malá posilovňa.
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán. 

3. BAIA BLU LA TORTUGA CAMPING VILLAGE - Sardínia, Aglientu (OT)

3. BAIA BLU LA TORTUGA CAMPING VILLAGE - Sardínia, Aglientu (OT)

Moderný kempingový rezort Village Baia Blu La Tortuga sa nachádza na severe Sardínie, iba 18 km od letoviska Santa Teresa di Gallura. Ide o jeden z 20tich TOP kempingových rezortov v Európe. Rozprestiera sa na ploche 170 000 m2 a je obklopený bujným píniovým lesom a priamym prístupom na pláž s bielym pieskom a postupným klesaním do vody. Pláž je lemovaná starými žulovými skalami , ktoré vytvárajú množstvo malých zálivov pozdĺž pobrežia. Rezort je vhodný pre rodiny s deťmi a ľudí, kotrí hľadajú relax a zábavu. Je vhodne situovaný aj ako východiskový bod pre výlety a exkurzie do okolia. Možnosť návštevy aj okolitých ostrovov La Maddalena alebo Korzika. 

UBYTOVANIE: mobilný dom má 24 m2 a je moderne a pohodlne zariadený a vybavený TV/SAT, chladničkou, klimatizáciou. Určený pre max. 4 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (resp. 30 kg). 
Typ "Capri" pre 4/6 osôb - obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom (vhodné len pre dieťa), kúpeľňa so sprchou, oddelené WC, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkam a prísteľkou určenou len pre dieťa. Vonkajšia drevená veranda alebo kachličková terasa so záhradným nábytkom a slnečníkom.  

STRAVOVANIE: raňajky, polpenzia, plná penzia formou samoobsluhy v reštaurácii. 

VYBAVENIE A SLUŽBY: 
rekreačná zóna, zmenáreň, katolícky oltár, barbeceu gril, práčovňa so žehličkami, ošetrovňa, bar, plážový kiosk, supermarket, plážový servis, salón krásy, reštaurácia. 
ŠPORT A ZÁBAVA: 
animácie, detský kútik, fitnes centrum, tenisový krut, kurzy plachtenia, windsurfingu a potápania, požičovňa lodí. 
PARKOVISKO: 
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán. 

4. CAVALLINO CAMPING VILLAGE - Cavallino Treporti (VE)

4. CAVALLINO CAMPING VILLAGE - Cavallino Treporti (VE)

Kempový rezort Village Cavallino sa nachádza v mestečku Cavallino na Jadranskom pobreží medzi letoviskom Lido di Jesolo a Punta Sabbioni v blízkosti Benátok. Rezort je situovaný v nádhernom parku obklopený olivovníkmi a píniovými stromami. 

PLÁŽ: 
priamo pri pláži, piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Pláž získala "modrú vlajku" za čistotu. 

UBYTOVANIE: mobilný dom má 24 m2 a je moderne a pohodlne zariadený a vybavený TV/SAT, chladničkou, klimatizáciou. Určený pre 4 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (resp. 30 kg).
Typ "Capri" pre 4/6 osôb - obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom (vhodné len pre dieťa), kúpeľňa so sprchou, oddelené WC, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a prísteľkou určenou len pre dieťa. Vonkajšia drevená veranda alebo kachličková terasa so záhradným nábytkom a slnečníkom.  

VYBAVENIE A SLUŽBY: rekreačná zóna, samoobslužné umývanie psov, trezor, práčovňa so žehličkami, supermarket, reštaurácia, bar, zmenáreň, ošetrovňa.   
ŠPORT A ZÁBAVA: 
animácie, požičovňa bicyklov, detský kútik, bazén, minigolf, kolky, stolný tenis, plážový volejbal
PARKOVISKO: 
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán. 
5. CALIK BLU CAMPING VILLAGE - Sardínia, Alghero (SS)

5. CALIK BLU CAMPING VILLAGE - Sardínia, Alghero (SS)

Kempový rezort Calik Blu sa nachádza na severozápadnom pobreží Sardínie, iba 8 km od letiska v Alghere. Moderný kemp o rozlohe 115 000 m2  je obklopený bujnou vegetáciou s píniovými stromami a eukalyptami. Rezort je ideálnym miestom pre relax a strávenie pokojnej dovolenky v tieni stromov a pozdĺž bielych piesočnatých dún na pláži. Výborné východiskové miesto na podnikanie výletov do okolia - Neptúnová jaskyňa, ostrov Asinara, nádherná pláž "La Pelosa" v Stintine. 

UBYTOVANIE: mobilný dom má 24 m2 a je moderne a pohodlne zariadený a vybavený TV/SAT, chladničkou, klimatizáciou.  Určený pre 4 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (resp. 30 kg). 
Typ "Capri" pre 4/6 osôb - obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom (vhodné len pre dieťa), kúpeľňa so sprchou, oddelené WC, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a prísteľkou  určenou len pre dieťa. Vonkajšia drevená veranda alebo kachličková terasa so záhradným nábytkom a slnečníkom. 

VYBAVENIE A SLUŽBY: bar, reštaurácia, pizzéria, supermarket, práčovňa, ošetrovňa, Wi-Fi, internet point, možnosť výletov,požičovňa áut. 
ŠPORT A ZÁBAVA: 
detské hry, animácie, vodné športy, rybárčenie. 
PARKOVISKO: 
vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán. 

6. LA GARDIOLA CAMPING VILLAGE - San Felice Del Benaco (BS)

6. LA GARDIOLA CAMPING VILLAGE - San Felice Del Benaco (BS)

Kempový rezort La Gardiola je situovaný pri najväčšom talianskom jazere "Lago di Garda". Kemp o rozlohe 3700 m2 sa rozprestiera v zálive Manerba na západnom pobreží jazera. Rezort má výbornú polohu na terasovitom trávnatom teréne s nádherným výhľadom na ostrov "Isola dei Conigli" a na skalu "Rocca di Manerba". Ideálne miesto pre ľudí, ktorí hľadajú relax ďaleko od hektického životného štýlu a chcú stráviť aktívnú dovolenku a spoznávať krásy okolia. Rezort je oázou pokoja v tieni bujnej vegetácie. Na druhom brehu jazera sa nachádzajú viaceré zábavné a prírodné parky. 

UBYTOVANIE: mobilný dom má 24 m2 a je moderne a pohodlne zariadený a vybavený TV/SAT, chladničkou, klimatizáciou. Určený pre 4 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (resp. 30 kg). 
Typ "Capri" pre 4/6 osôb - obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom (vhodné len pre dieťa), kúpeľňa so sprchou, oddelené WC, spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami a prísteľkou určenou len pre dieťa. Vonkajšia drevená veranda alebo kachličková terasa so záhradným nábytkom a slnečníkom. 

VYBAVENIE A SLUŽBY:
recepcia, bar, práčovňa so žehličkami. V okolí sa nachádzajú reštaurácie, bary, diskotéky, obchody.
ŠPORT A ZÁBAVA: detský kútik, vodné športy.
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán. 

7. VIGNA SUL MAR CAMPING VILLAGE - Lido di Comacchio

7. VIGNA SUL MAR CAMPING VILLAGE - Lido di Comacchio

Kempový rezort Vigna sul Mare sa nachádza v Lido di Pomposa, priamo pri pláži v bezprostrednej blízkosti prírodnej rezervácie Delta del Po a je výborným miestom pre strávenie dovolenky. Pláž s postupným klesaním je výborným miestom pre rodiny s mladšími deťmi. Športoví nadšenci môžu využiť široké možnosti športového vyžitia. Rovnako si na svoje prídu aj klienti so záujmom o históriu a pamiatky. 

PLÁŽ: priamo pri vyhradenej pláži pre kempingový rezort. 

UBYTOVANIE: mobilný dom s rozlohou 25 m2 je pohodlne a úplne zariadený a vybavený plazmovým TV/SAT, trezorom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou. Určený pre 4 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (resp. 30 kg). 
Chalet typ "Loggia" pre 4/6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom (vhodné len pre deti), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, oddelené WC, zastrešená terasa so záhradným nábytkom. 

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácie, kaviarne, pizzerie, plážová kaviareň, supermarket, zelovoc, trafika, práčovňa. 
ŠPORT A ZÁBAVA: 2 bazény (1 detský) otvorené od 01.05.-08.09, bocce, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, detské ihrisko, videohry, požičovňa bicyklov, animácie (25.05.-08.09). 
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán. 
strong
8. CAMPING TENUTA PRIMERO - Grado

8. CAMPING TENUTA PRIMERO - Grado

Táto vysnená dovolenková destinácia sa nachádza iba niekoľko kilometrov od Triestu a Benátok. Okolie sa vyznačuje rozvetvenými kanálmi a romantickými miestami so zaujímavým okolím. Mesto Terst s bohatou históriou sa nachádza 50 km od letoviska.

UBYTOVANIE: mobilný dom je pohodlne zariadený s TV/SAT, chladničkou, mikrovlnou rúrou, kávovarom, rádio s CD, trezorom, sušičom na vlasy. Určený pre 4 osoby a 2 deti do 12 rokov (resp. 30 kg). Väčšia časť je tienená okolitými stromami. 
Chalet Typ "Cranz" pre 4/6 osôb:
obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom (vhodné len pre deti), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa so sprchou, oddelené WC, zastrešená terasa so záhradným nábytkom. 

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia, pizzéria, diskotéka, bar, Wi-Fi, práčovňa, supermarket, trafika, kaderníctvo, masáže, organizovanie výletov.
ŠPORT A ZÁBAVA: komplex bazénov, detský bazén, vyhrievaný bazén, tenisové kurty, futbal, basketbal, volejbal,vodné lyžovanie, petang, surfing, požičovňa bicyklov, detský kútik, animačné programy, detský kútik, skateboardový park, posilňovňa, vodné atrakcie, plachtenie, 40 km  cyklistických dráh. 
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.
9. ADRIANO-MARINA CAMPING VILLAGE - Punta Marina (RA)

9. ADRIANO-MARINA CAMPING VILLAGE - Punta Marina (RA)

Kemping leží v nádhernej nedotknutej pobrežnej oblasti s pieskovými plážami v tieni borovíc, v 35 km dlhej pobrežnej oblasti blízko mesta Ravenna. Pláž leží vo vzdialenosti 250 m od kempu. Rezort je vhodný pre rodiny s deťmi. V roku 2010 vybudovaný nový bazénový komplex s bazénmi, vodnými tryskami, detskými bazénmi. Rozsiahla terasa pre vyznávačov opaľovania. Okolie ponúka široké možnosti na spoznávanie miestnej kultúry, prírody, množstvo rôznych športových aktivít.

UBYTOVANIE: mobilný dom má 27,50 m2 a je pohodlne zariadený TV/SAT, chladničkou, mikrovlnou rúrou, trezorom. Určený pre 4 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (resp.30 kg).
Chalet Typ "Riviera" pre 4/6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom (vhodné pre deti), spálňa s manželskou  posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa, oddelené WC, zastrešená terasa.

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia, kaviareň, pizzéria, wellness centrum, minimarket, práčovňa, TV miestnosť.
ŠPORT A ZÁBAVA: bazénový komplex (01.05-08.09), futbal, plážový volejbal, petang, stolný tenis, detské ihrisko, požičovňa bicyklov, animácie (25.05.-08.09.)
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.
10. CESENATICO CAMPING VILLAGE - Cesanatico

10. CESENATICO CAMPING VILLAGE - Cesanatico

Kempový rezort Cesenatico sa nachádza na jadranskom pobreží neďaleko mesta Rimini. Vhodný pre rodiny s deťmi. V historickom centre Cesenatica s nádherným prístavom sa nachádza množstvo reštaurácií s ponukou morských jedál. Vhodné miesto na výlety do okolitých historických miest Ravenna, Rimini, Faenza, alebo do najstaršej republiky na svete - San Marína.

UBYTOVANIE: mobilný dom s rozlohou 27,50 m2 je moderne a pohodlne zariadený s TV/SAT, trezorom, kuchynským kútom. Určený pre 4 dospelé osoby a 2 deti do 12 rokov (resp.30 kg).
Chalet Typ "Riviera" pre 4/6 osôb: obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím divánom (vhodné len pre deti), spálňa s manželskou posteľou, spálňa s 2 samostatnými lôžkami, kúpeľňa, oddelené WC, zastrešená terasa. 

VYBAVENIE A SLUŽBY: reštaurácia, bar, pizzéria,Wi-Fi, práčovňa, supermarket, kaderníctvo, ošetrovňa, minibus na pláž a späť.
ŠPORT A ZÁBAVA: plavecký bazén (01.05.-15.09.), vírivka, animácie (25.05.-08.09), tenis, futbal, plážový volejbal, petang, požičovňa bicyklov, ihrisko.
PARKOVISKO: vyhradené 1 parkovacie miesto/apartmán.
prejsť na stránku: [1] 2

NAJ.sk
webdesign © bart.sk